Aleksandra WarcholińskaRadca Prawny

Jestem doświadczonym radcą prawnym specjalizującym się w prawie kontraktowym oraz w transakcjach M&A. Doświadczenie zdobywałam, między innymi, współpracując z największymi agentami i dealerami operatorów telekomunikacyjnych sieci PLUS, PLAY oraz z Operatorem Wirtualnym Premium Mobile Sp. z o.o., dla których opracowałam systemowe Umowy Dealerskie, Umowy Agencyjne i Umowy Franchisingowe dla ich sieci sprzedaży bezpośredniej. Ponadto, negocjuję i przygotowuję różnego typu umowy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym umowy zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa, umowy konsorcjum, umowy związane z zarządzaniem HR, czy różnego rodzaju umowy zapewniające finansowanie działalności oraz zabezpieczające przed ryzykiem nierzetelności kontrahenta.

 

Doświadczenie w obszarze M&A zdobywałam obsługując transakcje przejęcia spółek dla jednych z największych działających w Polsce funduszy venture capital, dla których przeprowadzałam audyt prawny podmiotu dostarczając o nim wiedzę opartą na faktach, ustalałam i eliminowałam ryzyka transakcji oraz negocjowałam treść dokumentów prawnych związanych z transakcją. W ramach współpracy z funduszami prowadziłam, między innymi, obsługę prawną transakcji przejęcia spółki specjalizującej się w organizacji, zarządzaniu i bieżącej obsługi stref Off Street Parking, czy spółki prowadzącej szeroko zakrojoną działalność w zakresie zagospodarowania odpadów.

 

Cały czas kontynuuję swój rozwój i poszerzam wiedzę prawniczą współpracując z podmiotami będącymi liderami w swojej branży. Przyświecają mi takie wartości jak innowacyjność, rozwój i wysokie standardy w komunikacji z Klientem.

 

Obszary mojej specjalizacji: prawo kontraktowe, M&A, prawo telekomunikacyjne, e-commerce, prawo konkurencji oraz obsługa inwestycji realizowanych w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC.

 

Porozmawiajmy