Kancelaria Prawna
Sawaryn i Partnerzy

ZYSKAJ NA PRAWIE! DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Specjalizujemy się w obsłudze firm z branż technologicznych, IT, e-commerce oraz startupów. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, prawa spółek i obsługi korporacyjnej, RODOa także prawa umów. Od 2015 roku nieustannie stawiamy na zdobywanie wiedzy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Naszych Klientów, dzięki czemu Kancelaria Sawaryn i Partnerzy wciąż się rozwija o nowe usługi.
 

Z NAMI PROWADZISZ SWÓJ BIZNES BEZ OGRANICZEŃ!

Siłą Kancelarii jest 100% zaangażowania i otwartość na Klienta oraz jego potrzeby - każdy problem naszego Klienta traktujemy, jako wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy. Do zagadnień podchodzimy nieszablonowo, szukając innowacyjnych rozwiązań. Naszą ambicją jest znajdowanie sposobów, by anachroniczne prawo nie ograniczało przedsiębiorców, a ułatwiało funkcjonowanie i zapewniało jak największe zyski i korzyści naszym Klientom.
 

POMAGAMY W ROZWIJANIU POTENCJAŁU TWOJEJ FIRMY… I NIE TYLKO!

Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają wzmocnienie pozycji Twojego biznesu, a także maksymalne wykorzystanie potencjału firmy. Naszą misją jest wprowadzanie na rynek nowych usług i produktów, a także tworzenie najbardziej satysfakcjonujących rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa. Wiemy, jak to robić najlepiej - nie tylko z perspektywy prawnej, ale również dzięki osobistemu doświadczeniu w biznesie.
 

POZNAJ NAS ZESPÓŁ I POROZMAWIAJ Z NAMI

Kancelarię Sawaryn i Partnerzy tworzą eksperci pełni pasji i gotowości do podejmowania skonkretyzowanych działań oraz czerpiący ogromną satysfakcję z sukcesów swoich klientów.

poznaj zespół

Co mówią o nas partnerzy, z którymi współpracujemy?

"

PRAWO UMÓW

Nasza współpraca trwa już kilka lat, co myślę jest doskonałym dowodem na to, że jestem z niej zadowolony. Cenię fakt, że kancelaria pomaga zarówno w większych negocjacjach, mniejszych sprawach z zakresu RODO czy praw konsumenta, jak również obsłudze korporacyjnej. Przyszedłem jedynie skorzystać z doradztwa w zakresie umów, a zyskałem partnerów, do których mam w 100% zaufanie.

Tomek Kasperski

Omnipack

"

PRAWO WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Kluczowym zakresem naszej współpracy z kancelarią Sawaryn i Partnerzy, to bieżąca obsługa prawna. To, czym jednak zaowocowały nasze wspólne działania, to umowa inwestycyjna w wysokości 1 mln złotych na rozwój naszego innowacyjnego projektu – Vinci Rithms – a więc systemu do analizy zapytań ofertowych opartym na uczeniu maszynowym. Jestem wdzięczny Mateuszowi za wsparcie nas podczas całej transakcji i na pewno nie zrezygnuję z dalszej współpracy.

Wojciech Bachta

Da Vinci Studio

"

PRAWO SPÓŁEK I OBSŁUGA KORPORACYJNA

Współpraca z tym zespołem, to dla mnie maksymalne odciążenie od tematów prawno-organizacyjnych. Myślę, że dobrym określeniem sposobu działalności kancelarii jest takie „no brainer” – a więc wrzucam temat i wiem, że będzie załatwiony, a ja mogą się skupić na swoich obowiązkach i więcej o sprawie nie myśleć.

Tomasz Kucharski

Depilacja.pl

"

E-COMMERCE

Najbardziej cenię współpracę z kancelarią za umiejętność zapewnienia kompleksowej opieki prawnej. Doceniam fakt, że mogę powierzyć bieżącą obsługę spółki w ręce tego doświadczonego zespołu, mając pewność, że dołożą wszelkich starań, aby sprawa została załatwiona kompleksowo.

Tomasz Nowiński

TN Tomasz Nowiński

"

E-COMMERCE

Mateusz i jego zespół niejednokrotnie udowodnili mi, że są otwarci na klienta i jego potrzeby. To zawsze jest wyzwanie, żeby ktoś wszedł do spółki i w krótkim czasie zgłębił jak ona działa. Ten zespół rozumie branżę internetową i zaproponował nam taką strategię, która nie tylko rozwiązała nasz problem, ale także umożliwiła rozwój firmy.

Radosław Frączek

Travelist

"

PRAWO SPÓŁEK I OBSŁUGA KORPORACYJNA

Zdecydowaną siłą kancelarii jest nieszablonowe podejście do zagadnień oraz poszukiwanie kreatywnych rozwiązań. Bazują nie tylko na swojej specjalistycznej wiedzy prawniczej, ale także na osobistym doświadczeniu biznesowym, co widać i pozytywnie wpływa na prowadzenie przez nich spraw.

Michał Gębala

FitAdept