Kancelaria Prawna
Sawaryn i Partnerzy

Z NAMI PROWADZISZ SWÓJ BIZNES BEZ OGRANICZEŃ!

Sprawy naszych klientów to dla nas wyzwanie - chcemy się z nim zmierzyć, rozwiązać je szybko i najlepiej nieszablonowo. Rozumiemy, że nasza praca to jeden z trybów składających się na sprawną firmę. Chcemy pomóc Ci usprawnić prowadzenie biznesu. Naszą ambicją jest znajdowanie sposobów, by anachroniczne prawo nie ograniczało przedsiębiorców, a ułatwiało funkcjonowanie i zapewniało jak największe zyski i korzyści naszym Klientom.


POMAGAMY W ROZWIJANIU POTENCJAŁU TWOJEJ FIRMY… I NIE TYLKO!

Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają wzmocnienie pozycji Twojego biznesu, a także maksymalne wykorzystanie potencjału firmy. Naszą misją jest wprowadzanie na rynek nowych usług i produktów, a także tworzenie najbardziej satysfakcjonujących rozwiązań dla Twojego przedsiębiorstwa. Wiemy jak to robić najlepiej - nie tylko z perspektywy prawnej, ale również dzięki osobistemu doświadczeniu w biznesie.


ZYSKAJ NA PRAWIE! DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Specjalizujemy się w obsłudze firm z branż technologicznych, IT, e-commerce oraz startupów. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, prawa spółek i obsługi korporacyjnej, RODO, a także prawa umów. Od 2015 roku nieustannie stawiamy na zdobywanie wiedzy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Naszych Klientów, dzięki czemu Kancelaria Sawaryn i Partnerzy wciąż się rozwija o nowe usługi.


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ I POROZMAWIAJ Z NAMI

Kancelarię Sawaryn i Partnerzy tworzą eksperci pełni pasji i gotowości do podejmowania skonkretyzowanych działań oraz czerpiący ogromną satysfakcję z sukcesów swoich klientów.

Rekomendacje

Co mówią o nas partnerzy, z którymi współpracujemy?