Prawo umów

Biznes to umowy, biznes kręci się w około umów... Negocjacje, szykowanie zmian do ich treści  czy w końcu wyczekiwanie na akceptację umowy od wymarzonego klienta. Ale umowy to także zatrudnienie nowych ludzi w firmie, kupowanie oprogramowania czy przystępowanie do sieci sprzedażowych.

Umowy nie mogą jednak zabierać połowy czasu w Twojej firmie – niezależnie czym się zajmujesz ważny jest efekt jaki ma przynieść umowa, a droga do jego osiągniecia musi być płynna i sprawna. Dlatego ważne jest by praca nad umowami szła szybko, by szykował i sprawdzał je ktoś zaufany a w razie potrzeby - by ich kolejne wersje i treść były pod ręka, najlepiej w przejrzystym zestawieniu.

DLACZEGO MY?

W naszej Kancelarii rozumiemy jaką rolę odgrywają umowy w firmie. Wiemy, że potrzebujesz praktycznej oceny tego co leży do podpisania w kontekście Twojego biznesu, a nie prawniczego memorandum. Wiemy, że potrzebujesz dostosowania rytmu i organizacji naszej pracy do działów i pracowników w Twojej firmie.

Pomożemy zrozumieć Ci cel umowy i konsekwencje jej podpisania. Napiszemy dla Twojej firmy umowę, która najlepiej odda Twoje intencje i zabezpieczy Twój biznes. Chcemy Ci pokazać jak prawo umów w obrocie B2B lub konsumenckim zapewnia ochronę interesów Twojej firmy, zabezpiecza Cię przed możliwym ryzykiem.

Nasza Kancelaria zajmuje się szeroko pojętym prawem umów, a w szczególności doradztwem w zakresie tworzenia i interpretacji umów. Obsługujemy małe firemki jak i międzynarodowe holdingi spółek, potrafimy dopasować cel i rodzaj umowy do potrzeby biznesowej naszego klienta.

Dzięki obsłudze dużych e-commerce’ów jesteśmy ekspertami w dziedzinie obrotu konsumenckiego, dzięki współpracy z firmami IT znamy się na wszystkich rodzajach umów funkcjonujących w tej branży.

Doradzamy w zakresie tworzenia oraz dochodzenia swoich praw na podstawie umów cywilnoprawnych. Sprawimy, że prawo umów nie będzie stanowiło dla Ciebie wyzwania.

Z NAMI JEST PROŚCIEJ – PRZEKONAJ SIĘ!

Wspieramy naszych Klientów na wszystkich polach związanych z tworzeniem i egzekwowaniem umów cywilnoprawnych i handlowych, a także z reprezentowaniem klientów w sprawach wiążących się z dochodzeniem roszczeń z umów. Dopilnuj z nami swoich praw.


OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

  • przygotowanie, doradztwo, opiniowanie i negocjacje w trakcie wykonywania umów
  • dochodzenie roszczeń powstałych w wyniku realizacji umów pomiędzy stronami
  • doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań kontraktowych zabezpieczających interesy Klientów naszej Kancelarii
  • pisanie i negocjowanie umów dla branż kreatywnych, technologicznych, IT i wielu innych
  • pisanie i negocjowanie umów o dzieło, umów zlecenia, umów wykonawczych
  • przygotowanie umów współpracy B2B, umów leasingowych, umów przeniesienia własności
  • pisanie i negocjowanie umów w oparciu o wykonanie i wdrożenie systemów IT oraz umów SLA, które ma na celu zapewnienie ustalonego poziomu świadczenia usług
  • tworzenie umów outsourcingowych i franchisingu
  • pisanie umów na rzecz produkcji reklam oraz działań marketingowych na kontach w social mediach (Facebook, YouTube)

Klienci

Obsługujemy
Jesteśmy oficjalnym partnerem Fundacji Startup Podbeskidzie

Rekomendacje

Co mówią o nas partnerzy, z którymi współpracujemy?